CC453232-180KL
Numer produktu DigiKey
118-CC453232-180KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CC453232-180KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CC453232-180KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC453232-180KL
Opis
FIXED IND 18UH 400MA 800 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 800mOhm 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC453232-180KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 800mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
19MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)