CAY16-913J4LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
91k Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CAY16-913J4LF
Numer produktu DigiKey
CAY16-913J4LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CAY16-913J4LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 91K OHM 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAY16-913J4LF Modele
Kategoria
Moc na element
62,5mW
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Obudowa dostawcy urządzenia
1206
Rezystancja (omy)
91k
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)