CAY16-472J8LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 7 757
Arkusz danych
Similar
CTS Resistor Products
W magazynie: 39 089
Arkusz danych
4,7k Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CAY16-472J8LF
Numer produktu DigiKey
CAY16-472J8LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CAY16-472J8LF
Opis
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CAY16-472J8LF Modele
Kategoria
Moc na element
62,5mW
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Obudowa dostawcy urządzenia
1506
Rezystancja (omy)
4,7k
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,063" (3,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)