CAY10A-470J4LF
Numer produktu DigiKey
118-CAY10A-470J4LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CAY10A-470J4LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CAY10A-470J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAY10A-470J4LF
Opis
RES ARR 4 RES 47 OHM 0804
Szczegółowy opis
47 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Moc na element
63mW
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Rezystancja (omy)
47
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0804
Liczba rezystorów
4
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)