CAY10-393J2LF
Numer produktu DigiKey
CAY10-393J2LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CAY10-393J2LF
Opis
RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0404
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39k Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 2 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 0404 (1010 metryczne), wypukłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAY10-393J2LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
4
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
62,5mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
0404 (1010 metryczne), wypukłe
Rezystancja (omy)
39k
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,039" (1,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)