CAY10-104J4LF
Numer produktu DigiKey
CAY10-104J4LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CAY10-104J4LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CAY10-104J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAY10-104J4LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804
Szczegółowy opis
100k Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAY10-104J4LF Modele
Moc na element
62,5mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
100k
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)