CAY10-102J4LF
Numer produktu DigiKey
CAY10-102J4LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CAY10-102J4LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CAY10-102J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAY10-102J4LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAY10-102J4LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
8
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
62,5mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Rezystancja (omy)
1k
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)