BVR1206-14PFR
Numer produktu DigiKey
118-BVR1206-14PFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-BVR1206-14PFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-BVR1206-14PFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BVR1206-14PFR
Opis
VARISTOR 25V 200A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 V 200 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BVR1206-14PFR Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
28 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
200 A
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
90 pF @ 1 kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Maksymalne napięcie stałe
16 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (min.)
22 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (typ.)
25 V