BTJ122525T200 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BTJ122525T200 |
Opis | SMD, 1225, HIGH THERMAL CONDUCTI |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0 Ohms Mostek Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Prod. | Obudowa / skrzynia Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 |
Seria | Obudowa dostawcy urządzenia |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,033" (0,84mm) |