BTJ122525T200
Numer produktu DigiKey
118-BTJ122525T200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-BTJ122525T200CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-BTJ122525T200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BTJ122525T200
Opis
SMD, 1225, HIGH THERMAL CONDUCTI
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0 Ohms Mostek Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Prod.
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Seria
Obudowa dostawcy urządzenia
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,84mm)