9250A-102-TR-RC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Delevan
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Delevan
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.07 A Maks. 70mOhm Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
9250A-102-TR-RC
Numer produktu DigiKey
9250A-102-TR-RC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
9250A-102-TR-RC
Opis
FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
9250A-102-TR-RC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 70mOhm
Seria
Q przy częst.
40 przy 25MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
140MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
25 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,162" x 0,410" (4,11mm x 10,41mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
1,07A