9250A-102-RC
Numer produktu DigiKey
M10080-ND
Producent
Numer produktu producenta
9250A-102-RC
Opis
FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.07 A Maks. 70mOhm Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
9250A-102-RC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 70mOhm
Seria
Q przy częst.
40 przy 25MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość - rezonansu własnego
140MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
25 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,162" x 0,410" (4,11mm x 10,41mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
1,07A