77F331J-TR-RC
Numer produktu DigiKey
118-77F331J-TR-RCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-77F331J-TR-RCCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
77F331J-TR-RC
Opis
FIXED IND 330UH 137MA 6.5 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 137 mA Maks. 6,5Ohm Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
77F331J-TR-RC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,5Ohm
Seria
Q przy częst.
60 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,4MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,410" (3,99mm x 10,41mm) (śr. x dł.)