6639S-1-203
Numer produktu DigiKey
6639S-1-203-ND
Producent
Numer produktu producenta
6639S-1-203
Opis
POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 1W Kołek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
6639S-1-203 Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±500ppm/°C
Seria
Obrót
Ciągły
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Kołek lutowniczy
Rezystancja (omy)
20k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±15%
Długość aktuatora
0,875" (22,23mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,2497" (6,34mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)