5300-49-RC
Numer produktu DigiKey
5300-49-RC-ND
Producent
Numer produktu producenta
5300-49-RC
Opis
FIXED IND 10MH 52MA 75 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 52 mA Maks. 75Ohm Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5300-49-RC Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
30mA
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 75Ohm
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość - rezonansu własnego
270kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,160" x 0,500" (4,06mm x 12,70mm) (śr. x dł.)