5.0SMDJ78CA
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ78CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ78CACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ78CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ78CA
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
126V Zacisk 39,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ78CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
39,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V