5.0SMDJ60CA
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ60CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ60CACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ60CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ60CA
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 51,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ60CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V