5.0SMDJ28A-R
Numer produktu DigiKey
118-5.0SMDJ28A-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ28A-R
Opis
VOLTAGE SUPPRESOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 110,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
110,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V