5.0SMDJ24CA
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ24CABBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ24CABBCT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ24CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ24CA
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 129A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ24CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
129A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V