5.0SMDJ18CA
Numer produktu DigiKey
118-5.0SMDJ18CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-5.0SMDJ18CACT-ND - Taśma cięta (CT)
118-5.0SMDJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ18CA
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 172A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ18CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
172A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V