4816P-T02-562LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
CTS Resistor Products
W magazynie: 42
Arkusz danych
5,6k Ohm ±2% 80mW Moc na element Magistrala 15 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
16 SOIC
4816P-T02-562LF
Numer produktu DigiKey
4816P-T02-562LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4816P-T02-562LF
Opis
RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4816P-T02-562LF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Rurka
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
5,6k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
15
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Moc na element
80mW