4816P-T01-333 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 2 289
Arkusz danych
33k Ohm ±2% 160mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
16 SOIC
4816P-T01-333
Numer produktu DigiKey
4816P-1-333-ND
Producent
Numer produktu producenta
4816P-T01-333
Opis
RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4816P-T01-333 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Rurka
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
33k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Moc na element
160mW