4816P-3-331/471LF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
CTS Resistor Products
W magazynie: 253
330, 470 Ohm ±2% 80mW Moc na element Podwójny terminator 28 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
16 SOIC
4816P-3-331/471LF
Numer produktu DigiKey
118-4816P-3-331/471LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-4816P-3-331/471LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-4816P-3-331/471LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
4816P-3-331/471LF
Opis
RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4816P-3-331/471LF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ obwodu
Podwójny terminator
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
28
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Moc na element
80mW