4816P-1-250
Numer produktu DigiKey
4816P-1-250-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
4816P-1-250
Opis
RES ARRAY 8 RES 25 OHM 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 Ohm ±1Ohm 160mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4816P-1-250 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
25
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOM
Tolerancja
±1Ohm
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Liczba wtyków
16
Bazowy numer produktu
Moc na element
160mW