4816P-1-102LF
Numer produktu DigiKey
4816P-1-102LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4816P-1-102LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
4816P-1-102LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
4816P-1-102LF
Opis
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k Ohm ±2% 160mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4816P-1-102LF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
1k
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOM
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Liczba wtyków
16
Bazowy numer produktu
Moc na element
160mW