4814P-1-390LF
Numer produktu DigiKey
4814P-1-390LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
4814P-1-390LF
Opis
RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 Ohm ±1Ohm 160mW Moc na element Izolowane 7 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 14-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4814P-1-390LF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
39
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOM
Tolerancja
±1Ohm
Rozmiar / wymiar
0,390" x 0,220" (9,91mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
7
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Liczba wtyków
14
Bazowy numer produktu
Moc na element
160mW