4610X-102-105LF
Numer produktu DigiKey
4610X-2-105LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4610X-102-105LF
Opis
RES ARRAY 5 RES 1M OHM 10SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1M Ohm ±2% 300mW Moc na element Izolowane 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4610X-102-105LF Modele
Kategoria
Moc na element
300mW
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Rezystancja (omy)
1M
Rozmiar / wymiar
0,998" x 0,098" (25,35mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)