4610X-101-473LF
Numer produktu DigiKey
4610X-1-473LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4610X-101-473LF
Opis
RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SIP
Szczegółowy opis
47k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Modele EDA/CAD
4610X-101-473LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Magistrala
Rezystancja (omy)
47k
Rozmiar / wymiar
0,998" x 0,098" (25,35mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)