4610H-101-272LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
2,7k Ohm ±2% 300mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4610H-101-272LF
Numer produktu DigiKey
4610H-101-272LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4610H-101-272LF
Opis
RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4610H-101-272LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
10
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
300mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Rezystancja (omy)
2,7k
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,998" x 0,098" (25,35mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,350" (8,89mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C