4609X-101-560LF
Numer produktu DigiKey
118-4609X-101-560LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4609X-101-560LF
Opis
RES ARRAY 8 RES 56 OHM 9SIP
Szczegółowy opis
56 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 9-SIP
Modele EDA/CAD
4609X-101-560LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
9-SIP
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa dostawcy urządzenia
9-SIP
Rezystancja (omy)
56
Rozmiar / wymiar
0,898" x 0,098" (22,81mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)