4609X-101-102LF
Numer produktu DigiKey
4609X-101-102LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4609X-101-102LF
Opis
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 9-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4609X-101-102LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
9-SIP
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa dostawcy urządzenia
9-SIP
Rezystancja (omy)
1k
Rozmiar / wymiar
0,898" x 0,098" (22,81mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)