Ilustracja dla 4609H-701-101/470L jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4609H-701-101/470L
Numer produktu DigiKey
4609H-701-101/470L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
4609H-701-101/470L
Opis
FILTER RC 100 OHMS/47PF TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RC EMI Filtry Pierwszy Zamówienie Dolnoprzepustowe 8 kanał R = 100Ohm, C = 47pF 9-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4609H-701-101/470L Modele
Kategoria
Wartości
R = 100Ohm, C = 47pF
Producent
Bourns Inc.
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Napięcie - znamionowe
50V
Typ
Dolnoprzepustowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rząd filtra
Pierwszy
Obudowa / skrzynia
9-SIP
Technologia
RC
Rozmiar / wymiar
0,902" x 0,150" (22,91mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Liczba kanałów
8
Wysokość
0,335" (8,50mm)