4608X-101-332LF
Numer produktu DigiKey
4608X-1-332LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4608X-101-332LF
Opis
RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 8SIP
Szczegółowy opis
3,3k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 7 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Modele EDA/CAD
4608X-101-332LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Magistrala
Rezystancja (omy)
3,3k
Rozmiar / wymiar
0,798" x 0,098" (20,27mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)