4606X-101-390LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
39 Ohm ±1Ohm 200mW Moc na element Magistrala 5 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 6-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4606X-101-390LF
Numer produktu DigiKey
4606X-1-390LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4606X-101-390LF
Opis
RES ARRAY 5 RES 39 OHM 6SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4606X-101-390LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SIP
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SIP
Rezystancja (omy)
39
Rozmiar / wymiar
0,598" x 0,098" (15,19mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1Ohm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)