4605X-101-512LF
Numer produktu DigiKey
118-4605X-101-512LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4605X-101-512LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 5SIP
Szczegółowy opis
5,1k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 4 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 5-SIP
Modele EDA/CAD
4605X-101-512LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
5,1k
Rozmiar / wymiar
0,498" x 0,098" (12,65mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)