4605X-101-181LF
Numer produktu DigiKey
4605X-101-181LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4605X-101-181LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 180 OHM 5SIP
Szczegółowy opis
180 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 4 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 5-SIP
Modele EDA/CAD
4605X-101-181LF Modele
Kategoria
Moc na element
200mW
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
180
Rozmiar / wymiar
0,498" x 0,098" (12,65mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)