4420P-1-473
Numer produktu DigiKey
4420P-1-473-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
4420P-1-473
Opis
RES ARRAY 10 RES 47K OHM 20SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47k Ohm ±2% 160mW Moc na element Izolowane 10 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 20-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4420P-1-473 Modele
Kategoria
Liczba wtyków
20
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
160mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
20-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Rezystancja (omy)
47k
Obudowa dostawcy urządzenia
20-SOL
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,510" x 0,295" (12,95mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
10
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,114" (2,90mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C