4310R-102-183LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
18k Ohm ±2% 300mW Moc na element Izolowane 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4310R-102-183LF
Numer produktu DigiKey
4310R-2-183LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4310R-102-183LF
Opis
RES ARRAY 5 RES 18K OHM 10SIP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4310R-102-183LF Modele
Moc na element
300mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Izolowane
Rezystancja (omy)
18k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,984" x 0,085" (24,99mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
5
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C