4310R-101-821LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 703
Arkusz danych
820 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4310R-101-821LF
Numer produktu DigiKey
4310R-1-821LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4310R-101-821LF
Opis
RES ARRAY 9 RES 820 OHM 10SIP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4310R-101-821LF Modele
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Magistrala
Rezystancja (omy)
820
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,984" x 0,085" (24,99mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C