4310R-101-224LF
Numer produktu DigiKey
118-4310R-101-224LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4310R-101-224LF
Opis
RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4310R-101-224LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
10
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Rezystancja (omy)
220k
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,984" x 0,085" (24,99mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C