4309R-101-221 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 2 317
Arkusz danych
220 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 9-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4309R-101-221
Numer produktu DigiKey
4309R-101-221-ND
Producent
Numer produktu producenta
4309R-101-221
Opis
RES ARRAY 8 RES 220 OHM 9SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4309R-101-221 Modele
Kategoria
Liczba wtyków
9
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
9-SIP
Rezystancja (omy)
220
Obudowa dostawcy urządzenia
9-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,884" x 0,085" (22,45mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C