4308R-102-151LF
Numer produktu DigiKey
4308R-2-151LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4308R-102-151LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 150 OHM 8SIP
Szczegółowy opis
150 Ohm ±2% 300mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Modele EDA/CAD
4308R-102-151LF Modele
Moc na element
300mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Izolowane
Rezystancja (omy)
150
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,784" x 0,085" (19,91mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C