4308M-102-391 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
390 Ohm ±2% 400mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4308M-102-391
Numer produktu DigiKey
4308M-102-391-ND
Producent
Numer produktu producenta
4308M-102-391
Opis
RES ARRAY 4 RES 390 OHM 8SIP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4308M-102-391 Modele
Moc na element
400mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
390
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,784" x 0,085" (19,91mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C