4308M-102-104LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
100k Ohm ±2% 400mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4308M-102-104LF
Numer produktu DigiKey
4308M-102-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4308M-102-104LF
Opis
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4308M-102-104LF Modele
Kategoria
Liczba wtyków
8
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
400mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
8-SIP
Rezystancja (omy)
100k
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,784" x 0,085" (19,91mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C