4306R-101-393LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 600
Arkusz danych
39k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4306R-101-393LF
Numer produktu DigiKey
4306R-1-393LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4306R-101-393LF
Opis
RES ARRAY 5 RES 39K OHM 6SIP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4306R-101-393LF Modele
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Magistrala
Rezystancja (omy)
39k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,584" x 0,085" (14,83mm x 2,16mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
5
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C