4116R-1-152 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 69
Arkusz danych
1,5k Ohm ±2% 250mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4116R-1-152
Numer produktu DigiKey
4116R-1-152-ND
Producent
Numer produktu producenta
4116R-1-152
Opis
RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4116R-1-152 Modele
Kategoria
Liczba wtyków
16
Producent
Bourns Inc.
Moc na element
250mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Rezystancja (omy)
1,5k
Obudowa dostawcy urządzenia
16-DIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,865" x 0,300" (21,97mm x 7,62mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,69mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C