4116R-1-102LF
Numer produktu DigiKey
4116R-1-102LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4116R-1-102LF
Opis
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k Ohm ±2% 250mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
Modele EDA/CAD
4116R-1-102LF Modele
Moc na element
250mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Rezystancja (omy)
1k
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,865" x 0,300" (21,97mm x 7,62mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,69mm)
Dryft stosunku rezystorów
50ppm/°C