3862C-166-103AL
Numer produktu DigiKey
3862C-166-103AL-ND
Producent
Numer produktu producenta
3862C-166-103AL
Opis
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 1W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Obrót
295°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,500" (12,70mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,500" (12,70mm)