3683S-1-103L
Numer produktu DigiKey
3683S-1-103L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3683S-1-103L
Opis
VALUE DISPLAY POT 10K 2W PNL MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 2 W 3.0 Znak Montaż panelowy Potencjometry z wyświetlaniem wartości
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3683S-1-103L Modele
Tolerancja
±3%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Przycisk
Seria
Liczba znaków
3.0
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż panelowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 1,460" x 0,930" x 1,050" (37,08mm x 23,62mm x 26,67mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Moc (W)
2 W