3590S-2-104L
3590S-2-104L
3590S-2-104L
Numer produktu DigiKey
3590S-2-104L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3590S-2-104L
Opis
POT 100K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Modele EDA/CAD
3590S-2-104L Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Rezystancja (omy)
100k
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,812" (20,63mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,2497" (6,34mm)
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)